Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Deze radiografisch bestuurbare jetski kan ongeveer 20 minuten varen nadat het volledig is opgeladen. Met de 2.4ghz zender bij de H137 model kunnen kinderen gemakkelijk deze boot bedienen door voor- en achteruit, links of rechts te besturen.
De afstandsbesturing werkt met de boot wanneer deze in contact komt met water, hierdoor bescherm je de levensduur van de motor. LET OP! niet voor gebruik met zout water, dit beschadigd de motor en de accu.
De RC-boot heeft een waterdichte afdekking, sterke bevestigingsknop wat effectief voorkomt dat water de cabine binnentreedt en de interne onderdelen beschermd. Tip: Droog na gebruik van de boot de binnenkant goed af voor een langere gebruiksduur.
De oplaadtijd is ongeveer 90 minuten en zodra de batterij vol is, brandt het rode lampje op de USB-lijn. (In de normale oplaadmodus blijft het indicatielampje uit tijdens het opladen en het rode indicatielampje gaat alleen branden als het volledig is opgeladen).
Merk: Skytech Toys TKKJ
Snelheid: Max. 10 km/u
Zender Frequentie: 2.4GHZ
Batterij: 3XAA (niet inbegrepen)
Accu: 3.7v 650 MAH
Gebruikstijd: 20min ongeveer
Controle afstand: 50m
Functie: vooruit, achteruit, links, rechts
Afmeting product: 21.5 x 8.5 x 10.5 cm
Afmeting verpakking: 25.5x11.5x18 cm
Gewicht: 546 gram
Bekijk hieronder alle reviews van onze klanten
Heb het cadeau gegeven is gelijk getest goed bevallen!
Prima kwaliteit, fantastisch.
Zo leuk speelplezier, was snel binnen.
Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.
Wat vind je van het artikel?